Dziś wracamy do jednego z najważniejszych punktów spotkania organizacyjnego w Wolnicy z dnia 9 czerwca 2024 r.

 

W tym dniu członkowie Fundacji Instytut Myśli Europejskiej na łączach internetowych omawiali z Panem Michałem Wigurskim – Prezesem Lions Club Warszawa (Host), szczegóły umowy o współpracy między naszymi organizacjami. Miło nam poinformować, że w dniu 12 czerwca 2024 r. przedmiotowa umowa została zawarta.

Lions Club Warszawa Host jest stowarzyszeniem rejestrowym z siedzibą w Warszawie i działa w polskim porządku prawnym od 1989 r. W ramach współpracy naszych podmiotów planujemy nawiązanie szerszych kontaktów z polskim środowiskiem naukowym i wymianę doświadczeń związanych z działaniem naszych podmiotów w sektorze organizacji pozarządowych.

O efektach naszej kooperacji będzie można coraz częściej przeczytać w mediach. Przypomnieć tutaj tylko należy, że Prezes Michał Wigurski był już gościem gali finałowej trzeciej edycji programu Sustainability Leadership Academy (SLA). Chcemy, by czwarta edycja naszego czołowego programu była jeszcze bardziej merytoryczna, na co przełoży się wiedza i pamięć instytucjonalna przedstawicieli Lions Club Warszawa Host.

Serdecznie zapraszamy do wyrażania opinii, komentowania lub podania dalej wpisów na mediach społecznych naszych partnerów, w tym do zapoznania się z wpisem Pana Michała Wigurskiego w serwisie LinkedIn:

Wpis Michała Wigurskiego w serwisie LinkedIn

O zadaniach statutowych naszych organizacji, których wyrazem będzie rozpoczynająca się czwarta edycja SLA, można poczytać więcej na stronach Fundacji Instytut Myśli Europejskiej   oraz          Lions Club Warszawa. Do usłyszenia!