Balonów, blasku jupiterów i szampańskiej atmosfery nie zabrakło na gali finałowej kończącej program „Sustainability Leadership Academy”!

 

W czwartek 25 sierpnia w Warszawskiej Szkole Biznesu odbyła się prezentacja projektów końcowych, przygotowanych przez uczestników programu. 5 grup przedstawiło 5 wyjątkowych pomysłów działań w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Po każdej prezentacji loża ekspertów oceniała przygotowane projekty.

Towarzyszącą akademii atmosferę grywalizacji zakończyło ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród dla uczestników programu. Pozytywną atmosferę dodatkowo “podkręcił” koordynator Akademii – Usamah Afifi, zapowiadając start trzeciej już edycji programu SLA.

Kiedy emocje opadły, wszyscy obecni skierowali się na poczęstunek, któremu towarzyszyły długie rozmowy przy kieliszku wina.

Już po raz drugi przy okazji organizacji programu SLA, udało nam się poszerzyć świadomość młodych ludzi w obszarze zrównoważonego rozwoju, który uwzględniliśmy w ramach czterech filarów: technologii, rozwoju osobistego, przedsiębiorczości i społeczeństwa. Przekazując kompetencje z zakresu ESG, pragniemy wskazać, jak ważny stanowi on fundament lepszej przyszłości, przyczyniający się do ogólnego dobrobytu.

Sponsor gali

Partnerzy strategiczni