Już po raz drugi Instytut Myśli Europejskiej został partnerem Kongresu Dobrych Praktyk. Bieżąca, trzecia już edycja wydarzenia odbędzie się 8 grudnia 2021r. w formule hybrydowej i będzie dedykowana dobrym praktykom w obszarze ESG i SDG.  

Kongres Dobrych Praktyk to wyjątkowa przestrzeń do debaty i dzielenia się dobrymi praktykami w biznesie. I edycja wydarzenia odbyła się w marcu tego roku, w rocznicę wprowadzenia lockdown’u w Polsce. Wzięło w niej udział ponad stu panelistów reprezentujących przedsiębiorców z różnych branż. Kolejna druga edycja, zorganizowana na przełomie maja i czerwca, była dedykowana dobrym praktykom spółek notowanych na GPW i była największym wydarzeniem poświęconym tej tematyce na rynku kapitałowym. 

8 grudnia, podczas III edycji KDP eksperci ze świata biznesu, startupów i organizacji pozarządowych  dzielić się będą dobrymi praktykami w zakresie zrównoważonego rozwoju i wyzwań klimatycznych. Instytut Myśli Europejskiej odpowiada za wydarzenia prezentowane na Scenie 2 dot. zdrowia i jakości życia oraz aspektu zrównoważonych miast i społeczności. Członkowie i członkinie Forum Młodych IME są zaangażowani w kilka paneli w ramach Kongresu.

 

Kongresowi towarzyszy Konkurs dla Zaangażowanych, którego celem jest wyłonienie najlepszych inicjatyw wspierających realizację 17 SDGs (Sustainable Development Goals) 

Szczegółowy program wydarzenia oraz rejestracja: https://kongresdobrychpraktyk.pl

Informacje o konkursie: