Fundacja Instytut Myśli Europejskiej

KONTAKT Z NAMI:

Instytut Myśli Europejskiej
ul. Kamionkowska 9 lok. 99,                                                     
02-384 Warszawa, Polska

e-mail: kontakt@fime.pl

Skrzynka na pomysły

Jesteśmy kreatywni! Mamy mnóstwo nowych koncepcji, zmieniających nasze życie na lepsze.

Co by się stało, gdyby nad każdym pomysłem można było się pochylić, przeanalizować to, jakie korzyści ze sobą niesie? Wspólnie sprawić, by wcielić go w życie?

Obszary, w których działa Instytut Myśli Europejskiej, wymagają ciągłego doskonalenia, podążania za wyzwaniami świata i oczekiwaniami ludzi. Przede wszystkim jednak wymagają otwarcia się na nowe idee.

Jak może nam pomóc „Skrzynka na pomysły”?

Skrzynka na pomysły pomaga połączyć kreatywność i działanie. Każda, absolutnie każda osoba może zgłosić pomysł, który będzie mieścić się w obszarach, w których działa nasza Fundacja.

 

Jak to działa w praktyce?

Nic prostszego – po prostu wypełnij i wyślij formularz 🙂 Podaj nam jak najwięcej szczegółów. Od tego jak przedstawisz swój pomysł, będzie zależało,, jak my go rozumiemy i czy będziemy rekomendować go do dalszych prac.

Twój pomysł opisany w formularzu będzie dokładnie przeczytany i oceniony pod kątem dalszej realizacji przez odpowiednią grupę roboczą naszej Fundacji.

Po tym etapie pozwolimy sobie skontaktować się z Tobą (zgodnie z oczekiwaną przez Ciebie formą kontaktu), przekazując informację zwrotną dotyczącą Twojego pomysłu.