Fundacja Instytut Myśli Europejskiej

KONTAKT Z NAMI:

Instytut Myśli Europejskiej
ul. Kamionkowska 9 lok. 99,                                                      02-384 Warszawa, Polska

e-mail: kontakt@fime.pl

Skrzynka na pomysły

Jesteśmy kreatywni. Mamy mnóstwo nowych koncepcji, zmieniających życie zarówno nasze jak i innych na lepsze.

Co by się stało, gdyby nad każdym pomysłem można było się pochylić, przeanalizować to, jakie korzyści ze sobą niesie ? Wspólnie sprawić by wcielić go w życie?

Obszary, w których działa Instytut Myśli Europejskiej, wymagają ciągłego doskonalenia, podążania za wyzwaniami Świata i oczekiwaniami ludzi. Wymagają też otwarcia się na nowe idee.

Jak może nam pomóc „Skrzynka na pomysły”?

Skrzynka na pomysły pomaga połączyć kreatywność i działanie. Każda, absolutnie każda osoba może zgłosić pomysł, który będzie mieścić się w obszarach, w których działa IME.

Jak to działa w praktyce?

Wypełnij formularz. W tym celu pobierz plik próbny na swój pulpit / dysk / komputer i przemyśl jak Twój pomysł wprowadzić zgodnie ze schematem formularza. Po pracy z próbnym formularzem wejdź ponownie na stronę, wypełnij i wyślij formularz online.

Od Twojej decyzji zależy, czy pracujesz najpierw z „brudnopisem” a następnie wprowadzasz wszystkie informacje online, czy też od razu robisz to na formularzu online.

Czytając uważnie poszczególne części formularza wypełnij pola zgodnie z opisem i tak dokładnie jak potrafisz. Bądź uważny i nie spesz się. Od tego jak przedstawisz swój pomysł będzie zależało jak my go zrozumiemy i czy będziemy rekomendować go do dalszych prac.

Twój pomysł opisany w formularzu będzie wnikliwie przeczytany i oceniony pod kątem dalszej realizacji przez odpowiednią grupę roboczą naszej Fundacji.

Po tym etapie pozwolimy sobie skontaktować się z Tobą (zgodnie z oczekiwaną przez Ciebie formą kontaktu) przekazując informację zwrotną dotyczącą Twojego pomysłu.

Zgłoś pomysł